Koolitusprogrammist

Kui olete sattunud siia lehele, siis võib eeldada, et tunnete huvi meie koolitusprogrammi vastu. Väga tore! Siin lehel anname selle sisust ja ülesehitusest detailse ülevaate.

Meie koolitusprogramm on jagatud 5 moodulisse, millest sisust väga põgusa ülevaate anname ka siin kodulehel. Iga mooduli teema lühikirjeldus asub eraldi lehel ning on tähistatud mooduli numbri ja teema nimega.

Nagu eelnevalt mainitud, on koolitusproframm jagatud 5 moodulisse, mis on järgmised:

  • Moodul 1: Tea mille jaoks säästad

Selle mooduli õppematerjalid koosnevad 3-st lühemast videost, 5-st slaidishowst (5 erinevat teemat). Lõpus on võimalik täita küsimustik, mis aitab välja selgitada kogumiseesmärke.

  • Moodul 2: Veenduge, et teie säästmiseesmärgid oleksid nutikad

Selles peatükis jagame nippe, kuidas muuta enda säästmiseesmärgid nutikaks mängulisel viisil. Lisaks on võimalik vaadata õppefilmi ning läbida taaskord test, selgitamaks välja, kas teie säästmiseesmärgid on piisavalt nutikad ja võiksid olla püsivad.

  • Moodul 3: Leidke võimalusi kulutuste vähendamiseks

See moodul on kindlasti üks kõige mahukam ning selle raames vaatame läbi 2 teemakohast filmi, 4 lühemat videot ning jagame ka hulganisti nippe, mille abil säästa raha. Nippe on palju ja igaüks saab valida endale kõige sobivamad.

  • Moodul 4: Koostage eelarve

Siin moodulis juhendame, kuidas koostada endale kõige sobivam ja jõukohasem eelarve. Tutvustame erinevaid tasuta saadaval olevaid äppe, mida võiks selleks kasutada. Lisaks on võimalik alla laadida juba valmis koostatud eelarve struktuuri template (xls fail). Soovi korral saab seda muuta vastavalt enda vajadustele. Lisaks jagame programmis osalejatega slaide, mis tutvustavad eelarve olemust, tüüpe, vajalikkust ning koostamise/täitmise/jälgimise etappe.

  • Moodul 5: Kõigepealt makske endale

See moodul on kõige lühema ja koosneb 1-st õppefilmist ning 3-st slaidiseansist. Lisaks võtame kokku kogu koolitusprogrammi ja täidame küsimustiku, mille tulemusel selgitame välja kitsaskohad ja teemad, mida võiks üle korrata.

Iga koolitusel osaleja saab kingiks koolituse läbimise eest logoga pastaka, märkmiku ja diplomi.

Scroll to top