Eelmoodul: Rahaasjade korrashoid digiajastul

Tere tulemast eelmoodulisse! Tegemist on koolitusprogrammi “7 sammu” sissejuhatava mooduliga “Rahaasjade korrashoid digiajastul“.

Kiirelt muutuv ja arenev infoühiskond esitab üha uusi väljakutseid kõigi ametite esindajatele. Eelmoodul suunab sind analüüsima oma finantskäitumist ja kavandama oma edasist professionaalset finantsplaani digiajastu võimaluste rakendamiseks enda isiklikes rahaasjades. Iseseisva õppimise käigus kaardistad oma senise finantskäitumise ning lood digitaalse arengukava, millega saad edaspidi jälgida oma tänaseid finantssaavutisi, eesmärke ja ühtlasi nende poole liikumist. Eelmooduli läbimine on koolitusprogrammi moodulites osalemise eelduseks.

Kas teadsite, et see nädal on America Saves Week ? Nädal sai alguse 2007. aastal kui “organisatsioonide iga-aastane võimalus edendada head säästukäitumist ja võimalus üksikisikutel ise oma säästuseisundit hinnata”. Kuna USA praegune isikliku säästmise määr on detsembri seisuga langenud 3,9% -ni , ei saanud America Saves Week tulla liiga vara. Lõppude lõpuks on säästmine teie rahalise tuleviku alus. Kui jätsite nädala sündmustest nägemata , on siin mõned sammud, mida saate oma säästude suurendamiseks ja tulevase rahalise edukuse jaoks aluse loomiseks teha.

Tänases muutuvas ja üha enam digiteeritud ärimaailmas on reaalajas finantsaruandlus ja täpne finantsprognoosimine olulisemad kui kunagi varem. Ettevõtete rahvusvahelistudes kasvab keerukus ja suurenevad juriidilised nõuded. Ettevõtte eesmärkide saavutamiseks vajate majandustarkvara, mis võimaldab teil kiirendada finantside konsolideerimist ja annab teile ühtse ülevaate oma ettevõttest.

Tõhus finantsjuhtimine ning täpsed ja usaldusväärsed andmed reaalajas pakuvad ettevõtetele konkurentsieeliseid. Suurema ülevaate abil saate teha äriotsuseid, mis suurendavad kasumit ja tõhusust. Oma praktiliste finantsteenuste ja SAP-tarkvara kogemustega aitame teil saada nähtavust ja kontrolli. Lisateave selle kohta, kuidas saame teid SAP-i finantslahendustega toetada.

Kui Teid võiks meie 5-st moodulist koosnev koolitusprogramm huvi pakkuda, siis soovitame algust teha esimesest moodulist, mida saate otse külastada siit Moodul I. Moodul I alustab algusest ning aitab seda sihte ja defineerida täpselt, mille jaoks raha säästa tahate.

Scroll to top